Rodzice oczekują od pieluch, aby były niemal 100 procentowo bezpieczne dla swoich pociech. Wygoda oraz komfort w użytkowaniu sprawi, że dziecko będzie czuło się wspaniale. Wszystkie te wymagania spełniają pieluszki pampers. Pozwalają one, by nasze dziecko swobodnie odkrywało świat. Firma Pampers dostarcza na rynkę pieluch od ponad 50 lat. Codziennie dba o to by komfort oraz skuteczne działanie szły w parze z bezpieczeństwem. Skład pieluszek pampers jest bezpieczny w 100 procentach, a wszelkie informacji o tym przekazywane są w przejrzysty sposób dla odbiorcy. Wszystkie komponenty pieluszek pampers, przechodzą rygorystyczną kontrolę. Naukowcy firmy Pampers współpracują, na co dzień z pediatriami, toksykologami, dermatologami dziecięcymi, tak by zapewnić bezpieczeństwo dziecku poprzez wybór materiałów najwyższej jakości. Wszystkie komponenty użyte do produkcji pieluszek pampers zostały zbadane dermatologicznie oraz są zgodne z najwyższymi kryteriami bezpieczeństwa konsumentów. 

Zalety stosowania pieluszek pampers

Każdy pojedynczy element pieluszek pampers spełnia określoną funkcję. Jednak wszystkie mają jeden wspólny cel, mający zapewnić dziecku bezpieczeństwo, komfort oraz doskonałą ochronę. Podstawa technologi pieluszek pampers jest chłonny wkład. Wilgoć, która jest wchłaniana utrzymywana, jest z dala od wrażliwej skóry dziecka. W ten sposób pupa dziecka jest sucha i pozostaje zdrowa. Chłonny wkład wpija, nawet do 30 razy płynu ile sam waży. Wiąże płyn w kilka sekund. Superchłonny materiał jest całkowicie bezpieczny dla dziecka. 

Co wchłania wilgoć w pieluszkach pampers?

Materiałem wchłaniającym wilgoć w pieluszkach jest celuloza. Jest to materiał naturalnego pochodzenia. Pozyskiwana jest w całości w przyjazny sposób dla naszego środowiska. W ten sposób firma Pampers dba o środowisko naturalne, które jest niesamowicie ważne dla naszych dzieci.